FirmastMajakliima meeskond on tehnosüsteemide paigalduse ja hooldusega tegelenud alates 1993 aastast. Selle aja jooksul on Eestis vahetunud valuutad ja valitused. Oleme jäänud kindlaks oma põhimõttele pakkuda kliendile parimat lahendust. 

Mida edasi, seda rohkem oleme keskendunud energiasäästlikele lahendustele, mis jätaksid hoone valdaja ja kasutaja suurtest energiaarvetest priiks. Kuigi paljud soovivad omale passiivmaja, nullenergiamaja ja liginullenergia maja on igasugune energia kokkuhoid ning mugavuse kasv kasutajale teretulnud. Pakume vastavalt oma oskustele ja teadmistele parimat lahendust, arvestades tellija soove ja rahalisi võimalusi.

Majakliima tegevusaladeks on kõik, mis seondub hoonete tehnosüsteemidega. Ventilatsioon, küte, jahutus, veevarustus, kanalisatsioon, kuivatid, niisutid, soojuspumbad ja päikeseküte - kõik need süsteemid üksikult või omavahelise koostöö tulemusena kujundavad siseruumide kasutusmugavuse ning hea sisekliima.

Aegade jooksul on mahud ja rõhuasetused muutunud. Praegusel ajal oleme peamiselt keskendunud eramajade, kortermajade ja ärihoonete ehitusele ning hooldusele. Lähtume oma töös järgnevatest ridadest. Nii on lihtsam meil kui ka klientidel.

 

VISIOON - luua parimaid tehnilisi lahendusi ja hooldusega saavutada nende pikaajaline töö.

MISSIOON - tagada ettevõtte tegevusega klientide, töötajate ja parnerite rahulolu.

EESMÄRK - olla pidevas arengus.

 

Oleme valmis lahendama teie tehnosüsteemide ehituse ja hooldusega seotud mured.


Teie tehnosüsteemide ehituse ja hoolduse partner, Majakliima OÜ