Kuidas tagada soodne toasoe ka hinnatõusude ajal?



Mis siis saab, kui gaas tõesti ära kaob? Või kui elektrihind ei langegi, vaid ainult tõuseb? Kuidas tagada kodus või kontoris soe vesi ja küte nii, et kogu raha otsa ei saaks?

Meedias on alates eelmise aasta elektrihindade tõusust ja Venemaa tungimisest Ukrainasse räägitud peamiselt energia kallinemisest. Küll tõuseb pidevalt nafta hind ("Nafta hind kerkis kahe kuu kõrgeima tasemeni", Delfi Ärileht 30.05.2022), küll kirjeldavad kaugütte soojatootjad sügisest sooja hinda mustades värvides ("Soojatootjad ei näe teist võimalust: niigi kallis toasoe maksab sügisel veel rohkem", Delfi Ärileht 30.05.2022). Kui ikka Euroopa vajab poolt maailmas toodetavast LNG-st ("Tulevik on tume. Euroopa vajab eeloleval talvel poolt maailmas toodetavast LNG'st", Delfi Ärileht 30.05.2022), siis jagub seda pigem rikkamatele riikidele ning teised peavad kuidagi teisiti hakkama saama. Kui vaadata veel puidu, eriti aga küttepuu hindade tõusu, siis lahendust justkui polegi!

Kuidas siis tagada omale (üleüldse) toasoe ja soodsalt veel pealekauba?

Lahenduseks on suure kasuteguriga õhk-vesi soojuspumbad. Täpsemalt siis ES Energy Save õhk-vesi soojuspumbad, mis oma A+++ klassi energia effektiivsusega ja ülivaikse  töörežiimiga vähendavad ka elektrihinna tõusu mõju oluliselt.

Lisaks on ES Energy Save soojuspumbad saanud värskelt täiendust mooduliga, mis jälgib tarbija elektritariife ja maja parameetreid ning tagab kulu vähenemise ka  elektrihinna kõikimustel. 

Kui sulle tundub, et ka Sinul on vajadus tehnosüsteemide ehituse või renoveerimise järele, siis võta ühendust kirjaga epostile info@majakliima.ee.

Leiame sobivaima lahenduse just Teie majale ning hiljem hooldame seadmeid nii, et need teeniksid teid kaua.