SeadmedOleme pikaajalised koostööpartnerid ja paigaldame mitmete kaubamärkide seadmeid, mis meie arvates sobivad Eesti kliimasse, omavad häid tehnilisi parameetreid, kestavad kaua ning ei tee tellija rahakotti tühjaks.

Aegade jooksul oleme paigaldanud mitmete tootjate seadmeid. Osad on jäänud meie valikusse, mida soovitame ja paigaldame oma tellijatele, osad oleme välja vahetanud. Kõik mis hiilgab, pole kuld ja kõik, mida pakutakse, ei sobi igasse projekti, Eesti kliimasse või konkurentsi tõttu meie turule. Lisame mõned kaubamärgid, mida oleme pidanud pikaajaliselt vääriliseks kasutada ja paigaldada. 

ES Energy Save õhk-vesi soojuspumbad on ennast meie kliimas hästi näidanud. Nende seadmete koduturg on Rootsi, Norra ja Soome ning sealsele Põhjamaisele kliimale peavad nad suurepärastelt vastu. Töökindlad, lihtsad hooldada ja mõistliku hinnaga. Sisseehitatud WiFi, integreeritud tarbevee boileriga mudelid ja ilma. Isegi emailleeritud integreeritud tarbeveeboileriga mudelid on valikus. Lisaks näevad ES Energy Save seadmed ilusad välja ning sobivad peaaegu iga hoone välisilmega.

Klimor ventilatsiooniseadmed on vastupidavad, laia valikuga, ilusa ning värvilise LCD juhtpaneeliga ja muidugi väga vaiksed. Seadmed sobivad nii eramusse, kortermajja, kontorisse aga ka tööstustesse. Lisaks kompaktseadmetele on Klimor tootevalikus ka erilahendused tööstustele, haiglatele, ujulatele ning isegi laevadele.

Kasutame oma töös ja lahendustes erineva hinnatasemega seadmeid, mille ühisteks joonteks on parim sobivus konkreetse töö tegemiseks, hea hind kliendile ja sobivad tehnilised parameetrid meie kliimas. Iga projekt on erinev ja varasemad tööd aitavad leida uusi lahendusi. Sobivad seadmed sinu projekti selguvad pärast projekti läbivaatust või ehitusplatsil reaalse olukorraga tutvumist.

 

Teie tehnosüsteemide ehituse ja hoolduse partner, Majakliima OÜ