TeenusedMajakliima tegevusaladeks on kõik, mis seondub hoonete tehnosüsteemidega. Ventilatsioon, küte, jahutus, veevarustus, kanalisatsioon, kuivatid, niisutid, soojuspumbad ja päikeseküte - kõik need süsteemid üksikult või omavahelise koostöö tulemusena kujundavad siseruumide kasutusmugavuse ning hea sisekliima. 

Kui plaanite ehitada omale maja, olemasolev hoone vajab rekonstrueerimist või täiendamist - võtke ühendust ja leiame sobiva ning taskukohase lahenduse.

Et seadmed ja süsteemid kestaksid, vajavad need hooldust. Hooldame kütte-, jahutuse-, kuivatus-, niisutus- ja ventilatsiooniseadmeid, teostame küttesüsteemide läbipesu ja ventilatsioonitorustike puhastust. Hoolduse käigus vajavad tihti vahetamist ka filtrid või seadistamist küttesüsteem. Oleme oma veebilehel välja töötanud tehnosüsteemide hooldustööde kalkulaatori. See annab ettekujutuse, milliste hoolduskuludega peaksid arvestama oma tehnosüsteemi hooldamisel ning sobivusel aitab lihtsalt hooldust tellida.

Kui vajate abi vigaselt töötava süsteemiga või tundub ehitamiseks esitatud projekt "kahtlane", siis pakume tehnosüsteemide konsultatsioone nii projekti kui ehituse staadiumis. Enamasti on vaja teist arvamust, et leida nõrgad kohad ja need likvideerida. Tulge meile konsultatsioonile!

Oleme pikaajalised koostööpartnerid mitmete seadmete maaletoojate ja ametlike esindajatega. Sellest ka pikaajaline kogemus välja pakkuda ja soovitada seadmeid, mille töös oleme kindlad ning veendunud. 

Meile meeldib lahendada keerukaid tehnilisi ülesandeid, et majade tehnosüsteemid oleksid töökindlad ja omaniku soovidele vastavad ning hinnad soodsad.


Teie tehnosüsteemide ehituse ja hoolduse partner, Majakliima OÜ